Замовляла фотоальбом «Найтепліші моменти разом» дуже задоволена, охайно запакований, більше по розміру ніж здавався- і це плюс, магазин відправив оперативно. Коротше подарунок вдався❤️❤️❤️❤️
Замовляла фотоальбом «моменти щастя». Перше враження- такий тоненький, але після того як вклеїла фото - ідеальна товщина. До речі куточки для фото вже є в альбомі, це дуже зручно! Якщо ви любите роздруковувати фото - вам однозначно треба такий альбом!