Все було супер, я вже ваш постійний клієнт) почала з блокнотів, які вже купляю який рід підряд, маю вже плед, хусточку, набір для вишивання, альбом, замовляли на подарунок картини за номерами. Коротше, хочеться все))
Нещодавно купував щоденник самотурботи. Сказати, що я а захваті, це не скати нічого. Це чистіший каф. Коли беру його в руки я просто кудись відлітаю, сторінки настільки естетичного красиві, м'які, неповторні, кожен розділ це вид мистецтва. Все продумано, структуровано, гарно, яскраво. Раджу всім придбати собі такий скарб. Бо це не просто скарб, а це турбота про вашу внутрішню дитину! Балуйте і свою внутрішню дитину частіше.