Дуже задоволена планером, чесно кажучи було навіть шкода його заповнювати, бо він дуже класний! Але скільки того життя? Веду дуже активно, єдине, що погано, що замовила його уже в другій половині січня! Треба було замовляти в грудні) Але краще якось неправильно почати щось, ніж не почати взагалі)) Дякую!!!
Я ще в процесі заповнення книги роду, але вже можу сказати, що вона дуже класна, якісна та містить багато цікавих розділів і запитань. Її заповнення — це чудова можливість зайвий раз зателефонувати рідним і поговорити на теми, про які, найімовірніше, ви б не згадали в повсякденному житті. Дякую за чудовий інструмент для збереження родинної історії, спогадів і фотографій!
Отримали супер швидко! І хоч сам плед не бачили (брали на подарунок, тому коробку не розкривали), але упаковка мала таке красиве оформлення (і в друку, і в дібраних словах), що в нас не залишилось жодних сумнівів щодо високої якості продукції! Дякуємо! Наразі плед на шляху до далекої Австралії, і буде огортати своїм теплом добрі серця там.