Продукція (щоденник вдячності та альбом до 1 року життя) дуже сподобалася та здивувала своєю якістю! Вживу все виглядає навіть краще ніж на фото! Буду замовляти ще!
Замовляла дитині на Миколайчика чашку з капібарою-ми в захваті! Сама чашка дуже крута, така приємна на дотик і велика! Ну і, як завжди, принт неймовірно крутезний! Відправили дуже швидко, ще й встигла зі знижечкою купити)) Ви супер класні!