Купила шкарпетки "Захід" на подарунок. Привабили яскравими орнаментами на гуцульську тематику. І дуже задоволена вибором: і людині кому дарувала дуже сподобались, і пакування виявилося таким гарним, і якість класна, і обслуговування швидке і ненавязливе. Дякую!
Які гарні карти:) Я в них закохалась просто:) Таким рідним, нашим повіяло. ORNER, дякую за вашу чудову продукцію, дякую за ваш підхід до покупців. Бажаю вам процвітання!