Все чудово і швидко. Альбом дуже гарний. Тільки, на жаль, подарунковий пакет відправили у зігнутому вигляді в через це на згині трохи замʼявся та продирявився:( В усьому іншому все чудово)
Дякую за супер сервіс! Замовила носки, оплатила онлайн, а потім побачила, що замовила не той розмір. Але менеджер Софія допомогла все врегулювати і я отримала носки свого розміру вчасно. Дуже вдячна вам)