Доброго дня! Замовила альбом в подарунок- дуже крутий, хочетьс тримати в руках і не відпускати! Тільки є питання: де знайти куточки для фото - в середині альбома?
Нещодавно купував щоденник самотурботи. Сказати, що я а захваті, це не скати нічого. Це чистіший каф. Коли беру його в руки я просто кудись відлітаю, сторінки настільки естетичного красиві, м'які, неповторні, кожен розділ це вид мистецтва. Все продумано, структуровано, гарно, яскраво. Раджу всім придбати собі такий скарб. Бо це не просто скарб, а це турбота про вашу внутрішню дитину! Балуйте і свою внутрішню дитину частіше.