Замовляла на подарунки книжкові щоденники та носочки, дуже задоволена якістю! Гарні кольори та вірні розміри вказані. Швидке замовлення! Рекомендую! Дякую!
Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)