Таке швидкісне отримання інтернет замовлення в мене вперше в житті. Тим більше що замовлення зробили в обід в неділю. А в понеділок о 8 годині ранку я його отримала. Та й посуд чудовий. Дуже піднімає настрій.
Добрий день. Велике дякую за виконання замовлення. Замовляла у суботу десь вже в другій половині дня. А в неділю вже получила товар. Дівчина при замовленні якісно все пояснила. Товар прийшов добре запакованих, все те що я хотіла. Замовила два пледи на подарунок молодятам. Усім моїм сподобалось і качество і колір, і візерунок. Мабуть і дітям чуть пізніше замовлю. Ще раз велике дякую за роботу. Хай скоріше буде перемога та мирне життя. Усім добра.
Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)
Я мама, а вихідних у мам не буває, тож тепер завдяки цьому чудовому келиху(хай там і тільки водичка з лимоном), я знаходжу кілька вихідних хвилин для себе і для поповнення водного балансу) хто сказав, що треба пити зі скучних стаканів?!)))
По-перше, хочу подякувати ORNER, що вони дослухаються до клієнтів: пів року тому писала їм на пошту побажання створити щось для книголюбів, бо нас багато, але чашок та блокнотів чи шкарпеток для нас немає:( І, о боги, беручи участь в Книгодаруванні я бачу чашку справжнього книголюба!) Прийшло швидко, запаковано якісно, горнятко великого розміру з гарного матеріалу та якісним принтом) Дякую!
Справжня Українська краса, стиль і якість! Як круто, шо нове покоління українців перемогло навʼязану совкову шароварщину, якої у нас ніколи в історії не було. 🫶🏻🇺🇦