Уже не вперше замовляю і купую подарунки ORNER. Все просто топ: і самі товари, якість, і обслуговування, швидкість доставки, увага до побажань до замовлення. Кожне замовлення - частинка радості і позитиву. Цього разу замовляла пазли собі на новорічні канікули. Класні!
Чудова якість пазлів і цікава гарна картинка з котиками :))) Купувала в made.ua здається, але на жаль в наборі не вистачило одного пазла(( було дуже прикро, довгенько збирала картинку, але повністю насолодитись кінцевим результатом не вдалось :(
Дуже крутий пазл. Продуманий і детальний. Ми спочатку його з величезним задоволенням роздивлялись з коробки 15 хвилин і не могли відірватись. Дуже круто застилізований малюнок і збирати одне задоволення. Дякую:)
Замовляла доньці блокнот) отримала задоволення від емоцій дитини) замовлення було швидко оброблене і відправлено. Надійне пакування. Дякую і рекомендую!