Думала чашка буде менше. Але вона була як раз більше то вміститься багато чаю :) дуже порадувала та якість крута. Дякую! Сподіваюсь людині сподобається
Перед замовляла шеврон Обрій-2 за фільмом "Ти - космос". Дуже якісна вишивка, прислали швидше, ніж було заявлено, дівчата на підтримці ввічливі і компетентні. Щиро раджу!