Якість товарів та пакування нереальна! На подарунок те, що треба!! Але інша тема - швидкість доставки. Я замовила о 1 ночі на неділю. І в неділю о 8!!! ранку товари вже біли в мене. Європі таке й не снилось!! Ви молодці!!!
Доброго вечора, замовляла фотоальбом, дуже задоволена🥰 якість супер👍 дякую за швидку відправку🫶🏻 у ньому вже наклеєні наші фото 🥹🖇️ це так гарно виглядає ❤️
Відправили дуже швидко, як я і просила. Мені потрібно було на подарунок і в останній момент. Увійшли в моє положення та відправили навіть у субботу. Я в захваті від цієї компанії. Чемна та приємна дівчина зателефонувала. Вдячна вам.