Добрий ранок. Получила, пару днів назад посилку, я залишилася дуже задоволена, плотность( картону,) рисунки, качество, супер. Дякую Вам за довіру, і за качество. Я обов'язково звертатимусь
Замовляла плед"Дерево життя" на чорному фоні це чудо чудесне в українській стилістиці,з нашими традиційними символами(за це окреме подяка вашим дизайнерам).Спрацювали оперативно,відправили швидко.Дуже задоволена!Вам процвітання ORNER❤ і Миру Україні...