Замовляла плед"Дерево життя" на чорному фоні це чудо чудесне в українській стилістиці,з нашими традиційними символами(за це окреме подяка вашим дизайнерам).Спрацювали оперативно,відправили швидко.Дуже задоволена!Вам процвітання ORNER❤ і Миру Україні...
Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
Замовляла дві коробки пазлів, два блокноти та календар на 2026 рік. Все дуже сподобалось! Пазли дуже гарні та якісні. В цьому році у мене теж був відривний календарик і він мені дуже сподобався тому замовила ще один на наступний рік, дуже гарний