Я не зрозумів.. де коментарі накшталт "замовлили тарілку, на тарілці котик не рухався як на відео.. дитина плакала.. поверніть кошти"))) Маю декілька тарілок з цієї серії, ви чудові як і ваші тарілки!
Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.
Замовляла альбоми для фото, бо потрібен був подарунок для сімейної людини. Дуже якісні та стильні, гарно оформлені. Дякую всім, хто був причетний до роботи над цим замовленням!