Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!
прегарний плед та ще й в дуже красивій подарунковій упаковці. купила на подарунок рідній людині, яка зараз за кордоном. і ніби передала частинку України, чогось дійсно свого. дякую за таку можливість orner.