Замовляла плед "Дерево життя". Відправили в той же день. Плед дуже високої якості, дуже приємний, м'який і теплий. І дуже красивий. Прийшов у власній коробці. Плюс замовляла подарунковий паперовий пакет. Такі дрібнички дуже важливі. Одразу знала суму з накладеним платежем. Покупкою та обслуговуванням задоволена!
Красиві речі, приємні подарунки рідним, швидка доставка, та ні миті переживаннь, що ще треба для радості та щастя у наш час🙏🥰💞 Дякую велике! Всім задоволена! Як що що, то я до вас💯😊🤝