Ну такі ж круті В цей же день відправили посилочку, доставили безкоштовно, ще ц і знижки такі чудові в великі))) залишилась в дуже класних емоціях від сервісу( знайшла випадково по рекламі в інста) Дякую дуууже Вам))))
Швидко відправили, запаковано дуже добре, альбом відповідає опису. Переживала за щільність паперу, але якість сторінок мене приємно здивувала. Додайте цю інформацію до опису, бо це великий "+" альбому.
Ну такі ж круті В цей же день відправили посилочку, доставили безкоштовно, ще ц і знижки такі чудові в великі))) залишилась в дуже класних емоціях від сервісу( знайшла випадково по рекламі в інста) Дякую дуууже Вам))))
Швидко відправили, запаковано дуже добре, альбом відповідає опису. Переживала за щільність паперу, але якість сторінок мене приємно здивувала. Додайте цю інформацію до опису, бо це великий "+" альбому.