Замовляла картки Саморефлексії. Приїали швидко, картками задоволена, але не всі запитання/завдання розкриті нормально. Іноді читаєш і думаєш «що саме мається на увазі?»
Дякую вам за чудовий Щоденник "Вдячністі" та позитивні карти "Сила в мені" та "Я можу все", вони мені були потрібні знайти у собі сили розвіватися далі та повернути аптімізм у своє життя))