Обслуговування на вищому рівні. Ввечері замовила, наступного дня о 12:00 вже отримала. Щодо якості товарів, це просто неймовірно. Кольори, полотно пледа щось не подівано, а у комплекті з подушками виглядає на всі 100%. Усім раджу мати такі набори.
По-перше, хочу подякувати ORNER, що вони дослухаються до клієнтів: пів року тому писала їм на пошту побажання створити щось для книголюбів, бо нас багато, але чашок та блокнотів чи шкарпеток для нас немає:( І, о боги, беручи участь в Книгодаруванні я бачу чашку справжнього книголюба!) Прийшло швидко, запаковано якісно, горнятко великого розміру з гарного матеріалу та якісним принтом) Дякую!