Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉
Не перша картина яку я замовляю у вас, і точно не остання, чудова якість і фарб і малюнку 💕 А доставка на наступний день після замовлення це окрема любов
Якість чудова, доставка швидка, зручно оформлювати замовлення, приємні ціни на цікаві речі😊 Один мінус - килимок занадто гарний, під вхідні двері шкода класти 😁
Чекатиму, коли з'явиться аналогічний з Миколаєвом або Одесою. А взагалі було б круто, якби зробили по кожному великому місту, тоді можна було б і колекцію збирати
Замовила плед на подарунок, відправка необхідна була терміново і менеджери пішли на зустріч🥹 відправила день в день. Пледи дуже гарні, якість, дизайн, все) тепер хочу собі)