Отримала в подарунок картину від подруги, з магазину ORNER. Швидка доставка, 18-20 год і у мене. Мега швидко. Щодо якості - то все як в інших магазинах. Проте сервіс - вражає. Дякую!
Замовила тарілочки у подарунок сестричці. Колись в неї вже була одна з мопсиком, але втратила її через ситуацію у нашій країні. Не сумніваюсь, що ці дві їй дуже сподобаються. Прийшли дуже швидко. Все ціле. Дякую за Вашу працю!
Отже. Дуже тяжко було знайти оригінальний подарунок у такі буремні для країни часи. Родини мають тих, хто захищає нас, допомагає тим ж людям. Але не варто забувати про сьогодні. Такі сім'ї мають відчувати те, що сьогодні є. Але що ж їм подарувати? Благо, що є реклама в соцмережах і дружина, яка переглядає їх))). ORNER надав нам вибір цікавих і водночас простих подарунків. Шкарпетки топчик. Отримали посилку і самі знаємо, що в ній, але й раділи не менше, ніж це було б невідомий подарунок. Супер! Коли друзі отримають подарунки, очікуємо більше море вражень. Окремо оцінку не лишатиму після того, але нехай часточка щастя полетить кармічними шляхами і вперіщить у вашому напрямку, ORNER!) Всім добра. Рекомендую.