Замовляла плед на подарунок чоловіку. Відправили блискавично швидко, плед просто неймовірний, дуже якісна робота і окремо варто відзначити гарне пакування. Дякую вам ❤️
Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁