Замовляла в клас альбоми для фото. Хвилювалася, гроші є то класні. Але прийшли альбоми швиденько, якість хороша. Я задоволена Особливо сподобалися від компанії нагадування Такі милі і не нав'язливі
Брала собі альбом для фото, дуже гарний Додатково замовляла наліпки до нього, хоча виявилося, що в альбомі є два листики, що було приємним здивуванням. Альбом неймовірно зручний, ще прикольно було ліпити до нього наліпки 🙏🏻 Брала великий під великі фотки, хоча спочатку думала про квадратний, але альбомний варіант вписався чудово! Дякую, ORNER ❤️✨🌸
Приятный сервис вместе с хорошим качеством альбома. Я думала за такие деньги ничего хорошего не будет, но нет) Альбом приятный на ощупь, страницы толстые. Вообщем рекомендасьён!) P. S. Всё таки выпустите линейку с чёрными листами)