Робила комплексне замовлення на подарунок собі і подрузі. Обслуговування просто чудесне - замовлення швидко оформили, весь товар був в наявності, все гарно запакували і відправили. Якість товару на рівні, бо є з чим порівняти. Наявність гарних знижок дає додатковий плюсик у карму ORNER :). Дуже вдячна Вам!
Замовила плед «Дерево життя» в подарунок для матері в день народження! Чудова річ, якісна і красива. В чорному кольорі виглядає дуже стильно. Замовлення та доставка на вищому рівні. Щиро дякую за створення таких чудових речей в справжніх українських традиціях!
Замовляла плед"Дерево життя" на чорному фоні це чудо чудесне в українській стилістиці,з нашими традиційними символами(за це окреме подяка вашим дизайнерам).Спрацювали оперативно,відправили швидко.Дуже задоволена!Вам процвітання ORNER❤ і Миру Україні...