Замовляла килимок. Після певних вагань (не могла зупинитись на якомусь одному) обрала "ЛАСКАВО ПРОСИМО". Прийшов швидко, добре запакований, якість чудова, виглядає окрасою коридору. Гостям сподобався дуже, тепер доведеться робити подарунки і їм. Перше замовлення на яскравий килимок уже є
Отримала в подарунок картину від подруги, з магазину ORNER. Швидка доставка, 18-20 год і у мене. Мега швидко. Щодо якості - то все як в інших магазинах. Проте сервіс - вражає. Дякую!