Замовляла два пледи на подарунок сину і товаришу. Це були "Космос" і Західна Україна. Якість добра, запаковано дуже гарно в коробки і душевні листівки всередині кожної упаковки
Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!