Я в захваті від цієї колоди 🥰🥰🥰вона неймовірна,в житті вона ще красивіша! Дуже приємна на дотик 🤗довго шукала класичну колоду і знайшла ❤️ це саме вона 😀. Обслуговування супер! Як я люблю без зайвих турбот,на сайті знайшла,оформила, оплатила і на наступний день вже отримала повідомлення про відправлення 😎,також пакування радує бо якісне! Дуже дякую ❤️❤️❤️
Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉