Я отримала колоду таро "Незалежні" в якості подарунка до дня святого Валентина і вона мене вразила своею якістю :) Дякую за якість вона нереальна!!! Вже замовила чоловіку другу колоду з вашого асортименту:) Не зупиняйтесь будь ласка ,а даруйте нам ще більше колод високої якості!!!
Дуже подобаються ваші пазли, маю вже декілька у своїй колекції. Але є одне побажання/зауваження: чому не має пазлу з сюжетом міста Запоріжжя? Я би придбала такий із задоволенням 😉