Дуже сподобався матеріал футболки, відчувається, що якісний. Не присвячується. Розмір реально прям оверсайз. Тому брала розмір S,хоча, зазвичай, він одягається в L. Тому підійшло ідеально. Я замовляла в інстаграмі, тому мені допомогли з підбором розміру
дякую за швидкий сервіс та високу якість продукту. товар прийшов надійно запакований і тепер впевнено служить свою красою та щільністю матеріалу, завдяки чому чохол проживе довге і веселе життя 😻