Дуже крутий пазл. Продуманий і детальний. Ми спочатку його з величезним задоволенням роздивлялись з коробки 15 хвилин і не могли відірватись. Дуже круто застилізований малюнок і збирати одне задоволення. Дякую:)
Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.
Все пройшло чудово, але було б класно якщо у вас був один «технічний» або демонстраційний пазл, з якого ви могли продати один два елемента пазла які загубились