Обожнюю ORNER, їх клієнт вже багато років! Завжди оригінальні дизайни і класна якість) дуже імпонує їх підхід і клієнтоорієнтованість - все продумано навіть до таких дрібниць, як пакувальні коробки. В саме серденько) 😍 Ви великі молодці, дякую!)
Замовляла мерч фільму «Ти - космос» та щоденник саморефлексії. Все прийшло надзвичайно швидко, гарно запаковане🥰 І я, і отримувачка подарунку залишилися задоволені🔥
Дуже швидко відправили замовлення. Упаковано було гарно, все прийшло цілим і навіть краще, ніж я собі уявляла 😍 Подарувала чашку чоловікові, він дуже задоволений!