Все було супер, я вже ваш постійний клієнт) почала з блокнотів, які вже купляю який рід підряд, маю вже плед, хусточку, набір для вишивання, альбом, замовляли на подарунок картини за номерами. Коротше, хочеться все))
Замовляла фотоальбом, надіслали дуже швидко. Замовлення прийшло з невеликим дефектом, повідомила про це представнику магазину, одразу відреагували і наступного дня надіслали ще один гарненький фотоальбом. Дуже дякую магазину за високу клієнтоорієнтованість та чудовий асортимент товарів!