Добрий день! Замовляла у вас тарілку та горнятко з прикольним котиком та килимок. Все дуже дбайливо упаковано. Прийшло дуже швидко! Якість товару на висоті! І отримувач подарунку дуже щасливий 🙌🏻🌸. Дякую щиросердно!
Які гарні карти:) Я в них закохалась просто:) Таким рідним, нашим повіяло. ORNER, дякую за вашу чудову продукцію, дякую за ваш підхід до покупців. Бажаю вам процвітання!
Купувала альбом для фотографій - якість бомба! Навіть кутики для фото були в комплекті. Відправка і доставка - супер швидка, не очікувала. Замовляла в неділю ввечері, відправили через кілька годин, в понеділок отримала замовлення. Дякую за чудовий сервіс!