Замовляла «Мій перший альбом» для донечки. Відправили в день замовлення, а на наступний я вже отримала альбом. Це просто супер сервіс. Про сам альбом - я в захваті! Якість друку, дизайн. Боже, який він гарний і продуманий до дрібниць. Я задоволена на 200% і буду замовляти ще. Ні разу не пожалкувала, що мій вибір пав на вас. Дуже дякую❤️
Купувала плед на подарунок. Надзвичайно красивий, якісний та з глибокою ідеєю ! Після першого купила ще 2 для подарунків за кордон. Однозначно рекомендую!
Я мабуть найбільша ваша фанатка. В мене багатенько вашої продукції і багатьом дарую її. Ви круті. Замовляла з останнього це творчий блокнот- візуально і наповнення вау, тільки обкладинка трошки підкачала, ще майже не користувалась а два дні був у сумці і трохи злазить на торцях. Це побажання на майбутнє( не претензія), я все рівно в захваті від нього