Придбав на подарунок , Швидко зв'язались і надіслали замовлення, прийшло вчасно, отримав обережно запечатано, але не можу сказати про якість того що в середині бо не розпаковував бо це подарунок.
Добрий день, все дуже класно! Враження чудові, але не зрозуміли яка правильна відповідь у 2 питанні 2 листа, хоч ми і знали яка відповідь, але довести не змогли. Будемо вдячні, якщо напишете відповідь на пошту, дякую