Дякую магазину за щоденник для новонародженого. Дуже швидко оформили і так само швидко щоденник був доставлений. Сам щоденник дуже гарний, будуть нам приємні спогади.
Замовляла тарілочки на подарунок - прийшло все швидко та вчасно. Принти тарілок дуже класні та оригінальні, те що треба на подарунок) Дякую за якісні товари))