Я не зрозумів.. де коментарі накшталт "замовлили тарілку, на тарілці котик не рухався як на відео.. дитина плакала.. поверніть кошти"))) Маю декілька тарілок з цієї серії, ви чудові як і ваші тарілки!
Купила місяць тому чи навіть більше. Якщо дивитись на вуличному світлі, то він не чорний, а темно-темно зелений. Хороший сам по собі, і ноут, і навіть зарядка поміщається. Із недоліків, він пахне фарбою, і цей запах не вивітрюється.
Замовляла пазли та чашки,доставили супер швидко, в одній чашці була маленька упаковка з фарби, так як це була ручна робота, тому попросила обміняти, так як це був подарунок для сестри, взагалі без проблем все обміняли і доставили іншу за два дні - залишилась дуже задоволена сервісом та підтримкою. Всім раджу і ще раз обов'язково повернусь з замовленням👌