Дуже сподобався матеріал футболки, відчувається, що якісний. Не присвячується. Розмір реально прям оверсайз. Тому брала розмір S,хоча, зазвичай, він одягається в L. Тому підійшло ідеально. Я замовляла в інстаграмі, тому мені допомогли з підбором розміру
Все надзвичайно гарне і якісне, мені дуже сподобалось, квітковий класний блокнот і календар тепер в моїй наявності. Обов'язково буду ще замовляти))) 🥰🥰
Купувала подарунок для своєї донечки. Все на найвищому рівні, починаючи з самого пледу до його пакування та доставкі. Дуже вдячна менеджерам компанії, особливо Катерині, за професіоналізм та душевність в спілкуванні. Процвітання вашій компанії!! Дякую та чекаю новинок-обов'язково до вас!!!