Купляла хлопцеві на 14 лютого. Подарунком був приємно здивований, адже не знав, що саме у такий спосіб можна урізноманітнити наші стосунки. Вже 2 чеки використали і зупинятися не плануємо) Неодмінно пораджу друзям, адже це кльова ідея для подарунку своїй половинці
Мені дуже подобається якість і стиль ваших блокнотів, замовила собі вже третій і сильно задоволена 😍❤️ Дякую вам за якість і обслуговування! (Подряпини на рожевому блокноті зроблені вже мною)