Це найкращий альбом! Все саме так, як виглядало в голові. Дуже приємно, що кутики до фото йдуть у комплекті. Якість настільки класна, що не описати словами. Дуже круто, що можна ручками писати в альбомі, наприклад під фото, щоб закарбувати солодкі моменти 🥰 Буду рекомендувати, щиро вдячна!
Швидко отримала замовлення. Переглянула і одразу хочу поділитись враженнями. Мені дуже сподобався фотоальбом, гарний зміст, багато розворотів. Я стільки переглянула інста-сторінок з альбомами, де можна складати самому… так тут немає іменної сторінки, але все інше прекрасне, від якості сторінок до підписів фото. Рекомендую!! Дуже дякую🥰🥰🥰
Чекатиму, коли з'явиться аналогічний з Миколаєвом або Одесою. А взагалі було б круто, якби зробили по кожному великому місту, тоді можна було б і колекцію збирати