Дякую за супер швидко та якісно виконане замовлення. Це був подарунок. Товар фізично відповідав опису та фото на сайті на 100%. Дякую Вам та бажаю успіхів вашій Компанії! Рекомендую!
Така задоволена я ще не була😍😍😍.Замовила картину по номерах,зі мною одразу ж зв'язалася дуже приємна дівчинка,уточнила замовлення.Відправили в той же день,на слідуючий день посилка була вже в мене 😍😍😍Але найбільше вразило пакування з фразою"Обережно в середині красиве"ДЯКУЮ ВАМ ЗА ЦЕ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️