Це вже моя друга колода ORNER :) Дуже подобається - тепла, дуже балакуча, кохання з першого погляду:) Коробка дуже якісна, але хотілося би,щоб зробили виїмку для пальця ( як у Незалежних), бо дуже незручно відкривати.
Купувала альбом для фотографій - якість бомба! Навіть кутики для фото були в комплекті. Відправка і доставка - супер швидка, не очікувала. Замовляла в неділю ввечері, відправили через кілька годин, в понеділок отримала замовлення. Дякую за чудовий сервіс!