Робила комплексне замовлення на подарунок собі і подрузі. Обслуговування просто чудесне - замовлення швидко оформили, весь товар був в наявності, все гарно запакували і відправили. Якість товару на рівні, бо є з чим порівняти. Наявність гарних знижок дає додатковий плюсик у карму ORNER :). Дуже вдячна Вам!
Шкарпетки якісні.Саме такий малюнок у моїх шкарпеток. Треба врахувати, що тільки на жіночу ногу, бо трохи вузькі, і не дуже розтягуються.Я би сказала, що менше заявленого розміру.
Чудова якість пазлів і цікава гарна картинка з котиками :))) Купувала в made.ua здається, але на жаль в наборі не вистачило одного пазла(( було дуже прикро, довгенько збирала картинку, але повністю насолодитись кінцевим результатом не вдалось :(