Купила подрузі бокал «it’s Britney bitch” - вона була просто в захваті! Він афігєнний, навіть собі схотіла купити такий самий 😆 дуже стильне оформлення! Дякую за подарунки, які завжди в тренді!
Я давня фанатка бренду, але вперше робила онлайн-замовлення (плед, фотоальбом і гра на подарунки за кордон) і впевнилася, що команда ORNER такі ж милі і позитивні, як їхні оригінальні і якісні вироби :) Так тримати!