доставка відбулась швидко. на вигляд все дуже якісно. ще не носили-тому не скажу про результат після прання чи носки) є побажання до магазину-вчасно оновлювати інформацію, бо не все що обираєш є по факту
Замовляла фотоальбом «моменти щастя». Перше враження- такий тоненький, але після того як вклеїла фото - ідеальна товщина. До речі куточки для фото вже є в альбомі, це дуже зручно! Якщо ви любите роздруковувати фото - вам однозначно треба такий альбом!
Завдяки Вам мені вдалось зробити дуже крутий подаруночок для близької людини на Новий Рік) Замовляла у Вас картки самопізнання,щоденник вдячності та МАК картки. Дуже задоволена приємною якістю Ваших продуктів,різноманітним вибором на будь-який смак та вподобання. Обов'язково замовлятиму щось ще на Вашому сайті. Всім Мирного Неба!