Дякую магазину за щоденник для новонародженого. Дуже швидко оформили і так само швидко щоденник був доставлений. Сам щоденник дуже гарний, будуть нам приємні спогади.
Обожнюю ваш магазин! збираю колекціями ще з кролика, який "пухнастий та справедливий". Але дуже шкода, що прибрали дитячу лінійку. Малий розбив свого динозавра, той що "молодий та зелений! І це була втрата року)