Я замовила плед « світове дерево» . Отримала дуже швидко! Вразило пакування, віяло вже теплом))) плед перевершив очікування. В житті він ще гарніший. Чудова якість!!! Дякую щиро всій вашій команді - видно, що все зроблено дуже душевно і духовно!!! Радію за Україну, за українців, які в надзвичайних умовах вміють створювати красу!!!! Дякуємо всією родиною вам і дуже пишаємось вами!
Які гарні карти:) Я в них закохалась просто:) Таким рідним, нашим повіяло. ORNER, дякую за вашу чудову продукцію, дякую за ваш підхід до покупців. Бажаю вам процвітання!