Замовляла чашку і шкарпетки для книголюба, вироби дуже сподобались, думаю моя книголюбка буде просто в захваті від них. Дякую за якісний товар і швидку доставку.
Чашка чудова! Зручна, міцна, приємно тримати в руках. Малюнок яскравий і якісний, радує око. Єдиний мінус – він лише з одного боку, тож хочеться, щоб був з обох. Але це не заважає насолоджуватися улюбленим напоєм! 😊
Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.
Таке швидкісне отримання інтернет замовлення в мене вперше в житті. Тим більше що замовлення зробили в обід в неділю. А в понеділок о 8 годині ранку я його отримала. Та й посуд чудовий. Дуже піднімає настрій.