Дякую за швидку доставку. Замовляла носки " Мій Київ"для чоловіка та його побратимів. Фото не можу додати, бо приготувала йому посилку, а на Новій пошті добавила і те що получила .
При замовленні виник глюк, що не вдалось оплатити, але з підтримкою все вирішили і як тільки шкарпеточки з'явились у наявності, замовлення було відправлено, дякую, вже скоро їх отримають у подарунок 🥰