Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!
Покупали картину. Були невеликі проблеми після доставки, але компанія все вирішила швидко і на високомі рівні поофесіоналізму. Надалі плануємо замовляти і користуватися саме цією компанією!!! Супер!!! Дякую!!!
Альбом сам по себе очень красивый, бумага плотная, на одной страничке помещается много фотографий. В комплекте идут прозрачные уголочки, если кому-то хочется поярче, то советую брать разноцветные уголки, с ними фотографии тоже красиво смотрятся. Однозначно рекомендую этот альбом и буду покупать ещё 💗