Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.
Замовляла фотоальбом «Найтепліші моменти разом» дуже задоволена, охайно запакований, більше по розміру ніж здавався- і це плюс, магазин відправив оперативно. Коротше подарунок вдався❤️❤️❤️❤️