Замовляла у продавця килимок під двері "Привіт/поки"). Дуже задоволена товаром: килимок чарівний, мило виглядає біля вхідних дверей і дарує чудовий настрій:) у догляді дуже практичний, невеликі забруднення легко усуваються вологими серветками. Дякую продавцю:)
Замовила тарілочки у подарунок сестричці. Колись в неї вже була одна з мопсиком, але втратила її через ситуацію у нашій країні. Не сумніваюсь, що ці дві їй дуже сподобаються. Прийшли дуже швидко. Все ціле. Дякую за Вашу працю!
На подарунок замовляли плед "Схід Украхни" Плед чудовий!! Якість дуже гарна!!!! Упаковка прекрасна! Доставка швидка! Ввічливо дівчина, яка проконсультувала і допомогла з оформленням!!! Успіху магазину, натхнення і багато вдячних клієнтів!!!!