Замовляла в ORNER пазли хогвортські) Замовляти було дуже зручно, швидко, без зайвих питань і клопотів. Посилка прибула на наступний день. Загорнуто пазл було в брендовану коробку ORNER, посилка прибула ціла та неушкоджена. Так що все супер! Дякую вам за вас)
Замовляю не вперше, і дарували вашу продукцію, все чудово! Був один момент, але це більше до нової пошти питання що пакування було все мокре, злякалась що могло промокнути замовлення, але ви його гарно запакували 👍. Ще таке побажання, було б чудово якщо би ви і маленький календар на рік зробили з ілюстраціями вашого кота, ілюстрації з котом дуже прикольні)
Вирішила реалізувати давню мрію та замовила мозаїку і я у захваті! Все дуже гарно, виглядає яскраво♡ Крім того, додатково приємно вражена, оскільки не очікувала такої оперативної доставки)