Дякую за стільки швидку доставку. Мені сподобався плед "Колискова" Все зроблено якісно та з любов'ю. Бажаю Вам процвітання Вашого бізнесу у мирній та вільній Україні!
Мозаїка гарна, дуже сподобалось, що є штучка не тільки на 1 кристалик, але на практиці не дуже зручно. Можливо надто товстий пластик. Було б круто, якби трішки покращили якість саме цих насадок чи як їх там)