Задоволена і роботою з клієнтом і товаром. Котів малюю, плед та подушка класні. Єдине що я не взяла до уваги, що матеріал подушки - велюр і відповідно колір та текстура поруч з пледом трохи відрізняється. Але це не є проблема. Якість подушки гарна. Просто моє власне очікування трохи розійшлось з реальністю. 🤗 Дякую вам за гарні товари та вибір.
Брала подарунок на річницю весілля друзів. 5 років - дерев'яне весілля. Довго думала і зупинилася на пледі Дерево життя. Їм дуже зайшло. Мені теж гарно, хоча я не розпаковувала. Але вже маю чохол для ноута з цієї ж серії. Обожнюю його. Ви кращі 💛💙